Superpakkumine uutele SUVI 2024 sihtkohtadele! Põhja-Küpros, Kreeka-Evia saar

Põhja-Küpros on osa Küprose saarest, mis on Türgi kontrolli all. Puhkus Põhja-Küprosel pakub ainulaadset võimalust avastada saare kultuuripärandit ja nautida kauneid loodusmaastikke. Siin on mõned peamised aspektid Põhja-Küprosel puhkamisest:

 1. Rannad: Põhja-Küpros on tuntud oma ilusate randade poolest, mis on ümbritsetud soojade Vahemere vetega. Populaarsed rannad hõlmavad Escape Beachi, Alagadi Turtle Beachi (kus võib näha merekilpkonni), Famagusta Beachi ja teisi. Paljud neist on turistidele mugavustega varustatud.
 2. Kultuurilised vaatamisväärsused: Põhja-Küprosel on rikas ajalooline pärand. Saate külastada kohti nagu antiiksed linnad Salamis ja Soli, Bafot ja Kyrenia kindlustused, Hala Sultan Mausoleum ja teised. Need vaatamisväärsused pakuvad ainulaadset ülevaadet saare ajaloost ja kultuurist.
 3. Looduslikud ilud: Põhja-Küpros omab hämmastavaid loodusmaastikke, sealhulgas mäeahelikke, oliivisalusid ja randu. Matkamine ja ekskursioonid mägedes ja rahvusparkides, nagu Beşparmak mägi ja Karpazi poolsaar, on populaarsed tegevused loodusearmastajatele.
 4. Köök: Põhja-Küprosel saate nautida maitsvat Küprose kööki. Proovige kohalikke roogasid nagu moussaka, kebabit, halloumi (traditsiooniline Küprose juust) ja teisi kohalikke spetsialiteete.
 5. Külalislahkus: Põhja-Küprose kohalikud elanikud on tuntud oma külalislahkuse ja sõbralikkuse poolest. Turistid leiavad sageli siin sõbraliku õhkkonna ja abi vajaduse korral.

Puhkus Põhja-Küprosel pakub võimalust ühendada rannapuhkus, kultuuri ja looduse avastamine ning traditsioonilise Küprose köögiga nautimine. See piirkond pakub ainulaadset kogemust reisijatele, kes uurivad Küprose ajalugu ja kultuuri.

Põhja-Küpros, väljalend Tallinnast  05.04-30.07.2024// 7, 14 ööd

Riverside Garden Resort 4* kõik hinnas 829 eur

Long Beach Resort  4*  kõik hinnas , hind al. 909 eur

Courtyard Long Beach Holiday Resort 4* kõik hinnas , hind al. 939 eur

Pia Bella 4* kõik hinnas , hind al. 989 eur

Salamis Bay Conti Resort 5* kõik hinnas , hind al. 1009 eur

Denizkizi  4 * kõik hinnas , hind al. 1059 eur

Oscar Resort  4* kõik hinnas , hind al. 1109 eur

Acapulco Beach & Spa Resort 5* kõik hinnas , hind al. 1149 eur

Arkin Palm Beach 5* kõik hinnas , hind al. 1149 eur

Vuni Palace 5* kõik hinnas , hind al. 1229 eur

Gillham Vineyard 5* kõik hinnas , hind al. 1259 eur

Limak Cyprus Deluxe 5* kõik hinnas , hind al. 1399 eur

Chamada Prestige Hotel & Spa 5* kõik hinnas , hind al. 1429 eur

Cratos Premium 5* kõik hinnas , hind al. 1539 eur

 

Evia saar (või Eubea) on üks Kreeka suurimaid saari ja suuruselt teine ​​pärast Kreeta saart. Evia asub Kreeka mandriosast lähedal ja sellele viib sild, mis muudab selle turistidele kergesti ligipääsetavaks. Siin on mõned teave Evia saarel puhkamise kohta:

 • Rannad: Evia on tuntud oma ilusate randade poolest. Leiate erinevaid randu, alates liivarandadest kuni kivirandadeni, vaiksetest ja privaatsetest kuni populaarsete ja rahvarohketeni. Mõned populaarsed rannad Evia saarel hõlmavad Marmari, Agios Minase, Hrisi Ammudi ja teisi.
 • Aktiivne puhkus: Evia saar pakub suurepäraseid võimalusi aktiivseks puhkuseks. Saate tegeleda veespordiga nagu purjelauasõit, mägirattasõit ja matkamine maalilistel mägiradadel.
 • Ajaloolised vaatamisväärsused: Evia saar on rikas ajaloo ja kultuuriliste vaatamisväärsuste poolest. Saarel on iidseid templeid, kindluseid ja kloostreid, mida tasub külastada. Üks imeline objekt on Karüstose kindlus.
 • Linnad ja külad: Puhkuse ajal Evia saarel ärge jätke võimalust külastada kohalikke linnu ja külasid. Edipsos ja Halkida (saare pealinn) pakuvad rikkalikku valikut restorane, poode ja meelelahutusvõimalusi.
 • Termilised allikad: Evia saarel on tuntud Edipsos’i termiliste allikate poolest, millel on tervendavad omadused. Saate külastada spaakuurorte ja supluskoskeid lõõgastumiseks ja tervenemiseks.
 • Toidud: Kreeka köök Evia saarel on tõeline nauding. Proovige kohalikke roogasid nagu Kreeka salat, moussaka, värsked kalatoidud ja palju muud.
 • Kohaliku kultuuri eripärad: Teie reisi ajal Evia saarel saate sukelduda kohalikku kultuuri ja traditsioonidesse, külastades kohalikke festivale ja üritusi.

Puhkus Evia saarel lubab olla mitmekülgne ja põnev. See saar pakub erakordseid võimalusi looduses viibimiseks, kultuuripärandi uurimiseks ja merevaadete nautimiseks.

 

Kreeka / Evia saar , väljalend Tallinnast 05.08-23.09// 7, 14 ööd

Porto Evia Boutique 4* hommiku ja õhtusöök, hind al. 759 eur

Evia Riviera Resort 4* kõik hinnas, hind al. 969 eur

Brown Beach Chalkida 4* kõik hinnas, hind al. 979 eur

Palmariva Beach 4* kõik hinnas, hind al. 1029 eur

Negroponte Resort 5* hommiku ja õhtusöök, hind al. 1229 eur

Amaronda Resort & Spa 4* kõik hinnas, hind al. 1239 eur

Brown Beach Evia Island 4* kõik hinnas, hind al. 1289 eur

 

Reisipaketi hinna sees on:
– Lend Tallinn-sihtkoht-Tallinn
– Majutus valitud hotellis
– Lennujaamatransfeerid
– Esindaja teenused sihtkohas
– Pagas

Lisatasu eest:
– Reisikindlustus
– Lisaekskursioonid
– Viisa (vajadusel)

⏰ Aga ära enam oota, broneeri kohe
☎️+372 510 5433 (est), +372 5886 1414 , +372 53401825 (RU)
paring@uniontravel.ee
➡ Liisi järelmaksu kohta küsi union@uniontravel.ee

Reisikorraldaja 6

02.02.2024