❗️Tähelepanu❗️
Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks on meie kontorid SULETUD.
Küsimuste korral palume pöörduda otse oma reisikonsultandi poole:

📍 Pronksi 6 kontor
Natalia Naumova: natali@uniontravel.ee, tel +372 556 96356
Elina Aavik: elina.aavik@uniontravel.ee, tel +372 5105433
Maria Semjonova: maria@uniontravel.ee, tel +372 53089677
Viktoria Naumova: viktoria@uniontravel.ee, tel +372 55696361

📍 Lasnamäe Centrumi kontor
Marina Lvova: marina@uniontravel.ee tel, +372 59181919
Jevgenia Smirnova: jevgenia@uniontravel.ee, tel +372 55595359
Margarita Boitsova: margarita@uniontravel.ee, tel +372 58861414

🙏 Täname Teid mõistva suhtumise eest!
❤️ OLGE TERVED!

Union Travel Agency