Firmast

Union Travel Agency OÜ

Reg. nr. 11623075


  • Juriidiline aadress

    Helmiku tee 82

    12015 Tallinn


  • E-post

    TRAVEL@UNIONTRAVEL.EE

Lasnamäe Centrum


  • Mustakivi tee 13, 13912 Tallinn

    Büroo avatud: 10.00-21.00 E-P


  • Telefon

    +372 627 0627


  • E-post

    TRAVEL@UNIONTRAVEL.EE

Pronksi esindus


  • Pronksi 6, 10124 Tallinn

    Büroo avatud: 09.00-18.00 E-R


  • Telefon

    +372 627 0 800


  • E-post

    TRAVEL@UNIONTRAVEL.EE

Võta meiega ühendust


Reisibüroo Union Travel Agency osutab Teile kõiki reisimiseks vajalikke teenuseid!

Vormistab viisasid ja reisikindlustusi, annab konsultatsiooni, müüb lennukipileteid ja laialtlevinud reisipakette. Samas korraldame reise sellistesse paikadesse maailmas, mis ei paista silma turistide arvukuse poolest. Kui tahate minna džungliretkele Borneo saare ürgsetesse vihmametsadesse, avastada keset džunglit kõrguvaid maiade püramiide Belizes ja Guatemalas, jälgida päikesetõusu India ookeani kaldal Omaanis, sukelduda maailma tuntumates sukeldumiskohtades nagu Sipadan Borneol või Blue Hole Belizes, matkata mööda Inkade rada Peruus, matkates Kariibi mere äärest Vaikse ookeanini taustaks suitsevate vulkaanidega mäeahelikud Costa Ricas, siis pöörduge julgelt meie poole. Union Travel Agency filosoofia on pakkuda personaalse lähenemisega koostatud individuaalseid reisipakette “kõike omal nahal läbiproovinud” ekspertide poolt, kes tunnevad hästi piirkondi, kuhu nad inimesi saadavad.

Helista ja tule reisima!

Email: info@uniontravel.ee

Teid abistavad

Natalja Naumova

Union Travel Agency
Reisikonsultant
Pronksi 6 Büroojuhataja
tel: (+372) 627 0803
mobl: (+372) 556 96356
natali@uniontravel.ee
Skype: natalja.naumova1

Elina Aavik

Union Travel Agency
Reisikonsultant
tel: (+372) 6270802
mobl: (+372) 5105433
Elina.Aavik@uniontravel.ee
Skype: elinaaavik

Maria Semjonova

Union Travel Agency
Reisikonsultant
tel: (+372) 6270800
mobl: (+372) 53089677
maria@uniontravel.ee
Skype: maria_semjonova11

Marina
Lvova

Union Travel Agency
Reisikonsultant
Lasnamäe Centrumi osakonna juhataja
mobl: (+372) 59181919
marina@uniontravel.ee

Jevgenia Smirnova

Union Travel Agency
Reisikonsultant
Lasnamäe Centrum
mobl: (+372) 55595359
jevgenia@uniontravel.ee

Margarita Boitsova

Union Travel Agency
Reisikonsultant
Lasnamäe Centrum
mobl: (+372) 58861414
margarita@uniontravel.ee 

Viktoria 
Naumova

Union Travel Agency
General Manager
Lasnamäe Centrum
mobl: (+372) 55696361
viktoria@uniontravel.ee

Liitu meie uudiskirjaga, et saad esimesena teada headest reisipakkumistest.


Peame lugu Sinu privaatsusest