Golden Sands

golden-sands-11

Golden Sands

Golden Sands on Bulgaaria au ja uhkus, asudes Musta mere põhjarannikul, rahvuspargi territooriumil ning olles turistide seas palavalt armastatud ja kõrgelt hinnatud puhkusepaik. Seda ka põhjusega, sest on ta ju riigi puhtaim kuurort ning omab ka kuulsat rahvusvahelist Helesinise Lipu märki, mis on tunnustus ökoloogilise puhtuse säilitamise eest. Mererand on mõnusalt lai ning kuni 3,5 km pikk ning vesi nagu ka Sunny Beachil, värskendav ja puhas. Sooja kliimat ja päikest saab nautida maist-oktoobrini, kui keskmine õhutemperatuur on 27 kraadi ning merevesi keskmiselt 24-25 kraadi.

Golden Sands on koht, kuhu kindlasti lastega puhkama minna tasub. Mitte, et seal neid veelgi rohkem armastatakse kui Sunny Beachil, vaid seal asub kuulus veepark “Aquapolis”, kus isegi täiskasvanutel on ära tulemisega raskusi, sest ca 40 000 ruutmeetrisel territooriumil jagub meelelahutust tõesti igale maitsele ning päev kaob kui nõiaväel. Üldse saab Golden Sandsis end mugavalt tunda igaüks, sest tenniseklubid, sukeldumisvõimalused, ratsabaas ja bowlingusaalid igavusel võimust võtta ei lase. Kuurort asub 18 kilomeetrine kaugusel Varnast ja 490 km kaugusel Bulgaaria pealinnast Sofiast. 

Golden Sandsi tasuks kasvõi kord elus kindlasti külastada. Seda muidugi juhul,  kui teid veidigi huvitavad teatrielamused, mineraalvee raviallikad, uskumatult sõbralikud inimesed, silmade ees kirjuks võttev restoranide hulk, ööklubid – kokkuvõtlikult kõik, mis on mõeldud elu nautimiseks.

Mittesiduv reisipäring

KÜSI KIIRET REISIPAKKUMIST


Please leave this field empty.


* Vastame päringutele mõne hetke jooksul